• Alles over de geschiedenis van Zoetermeer

    Afbeelding: Alles over de geschiedenis van ZoetermeerWelkom bij Oud Soetermeer! Hier vindt u informatie over de geschiedenis van de stad Zoetermeer. Via de werkgroepen kunt u onderzoek doen of daarbij worden geholpen. Hoe u lid kunt worden of aan de activiteiten kunt deelnemen, vindt u ook op deze site.
     
 
 

Contact

U bent hier: home › Contact

Historisch Genootschap Oud Soetermeer
Dorpsstraat 132
2712 AN Zoetermeer
Tel: +31 (0)79 319 06 83
E-mail: info@oudsoetermeer.nl

Wilt u ons bezoeken? Kom langs op een inloopmiddag of -avond (ma 19.30-22.00, wo en za 13.00-17.00, uitgezonderd feestdagen). Parkeren aan de Osylaan of Pilatusdam (5 minuten lopen).



Bestuursleden:

Voorzitter: J. (Jan) de Ruiter (2018), voorzitter@oudsoetermeer.nl

Secretaris: H. (Herman) Middendorp (2021), secretaris@oudsoetermeer.nl

Penningmeester: P.A. (Peter) Bekking (2015), penningmeester@oudsoetermeer.nl

Namens de Filmwerkgroep: N. (Niek) Nieuwenhuijsen (2014)

Namens de Commissie Historisch Erfgoed: A. (Arjen) van der Burg (2017)

Namens de Redactie: T. (Ton) Vermeulen (2019)

 

Activiteiten:

Genealogische Werkgroep Zoetermeer: M.E. (Marjolijne) Vijverberg-Kalkema, gwz@oudsoetermeer.nl, tel. (079) 331 65 52

Leesgroep Lastige Letters (oud schrift): R. (Ron) Tousain, paleografie@oudsoetermeer.nl, tel. 06 39 27 04 97

Filmwerkgroep: N. (Niek) Nieuwenhuijsen, wbbg@oudsoetermeer.nl

Collectie: R. (Ronald) Grootveld, collectie@oudsoetermeer.nl, tel. 06 28 04 97 85

Commissie Historisch Erfgoed: A.(Arjen) van der Burg, che@oudsoetermeer.nl

Redactie publicaties: P. (Piet) Drapers, redactie@oudsoetermeer.nl 
 


Ledenadministratie: D. (Dick) de Kler, ledenadministratie@oudsoetermeer.nl, tel. (079) 3315828

Bankrekening: NL68 ABNA 061 30 92 007

 



Contactformulier:

U kunt uw vraag ook met dit formulier stellen.

Bedrijfsnaam:
Geslacht:
ManVrouw
Naam: *
Email: *
Een vraag over:
Vraag/opmerking: